Abaga Tsentral'naya
Abaga, Abaginsky nasleg
Aldan
Aleko-Kyuel'
Allaga
Allakh-Yun'
Almaznyy
Altantsy
Amga
Andreyevsky
Andryushkino
Antonovka
Appany
Argakhtakh
Argas
Artyk
Aryktakh
Arylakh, Chuoninsky nasleg
Arylakh, Tyubyay - Zharkhansky nasleg
Asyma
Ayhal
Babushkinsky nasleg
Bala
Balyktakh, Nayakhinsky nasleg
Barylas
Batagay
Batagay-Alyta
Batamay
Bechencha
Bel'kachi
Belaya Gora
Belaya Gora urban settlement
Berdigestyakh
Berkakit
Berkakit urban settlement
Bestyakh, Bestyakhsky nasleg
Betenkes
Betyung
Betyuntsy
Beydinga
Bol'shoy Khatymi
Bolshoy Nimnyr
Bolugur
Borogontsy
Bulgunnyakhtakh
Bulun
Bulus
Byas'-Kyuel', Atamaysky nasleg
Bykovsky
Byuteydyakh
Byutyay-Yurdya
Chapayevo
Chapchylgan
Chappanda
Chay
Cherkekh
Chernyshevsky
Chernyshevsky nasleg
Chersky
Chokurdakh
Chukar
Chul'man
Chul'man urban settlement
Chumpu-Kytyl
Churapcha
Chuyya
Debdirge
Deputatsky
Dikimdya, Dikimdinsky nasleg
Dikimdya, Mytakhsky nasleg
Diring
Dorozhnyy
Dyabyla
Dyullyukyu
Dzhebariki-Khaya
Ebya
El'dikan
El'gyay
Engol'zha
Ese-Khayya
Eyik
Ezhantsy
Grafsky Bereg
Isit
Iyengra
Kachikattsy
Kebekensky nasleg
Kempendyay
Keng-Kyuyol
Kepteni
Kerdem
Keskil
Khampa
Khandyga
Khani
Khaptagay
Khara-Ulakhsky natsional'nyy nasleg
Kharbala 1-ya
Kharbalakh
Kharyyalakh, Kentiksky nasleg
Kharyyalakh, Kirbeysky natsional'nyy nasleg
Khatassy
Khatyn-Sysy
Khatystyr
Khomustakh, Khomustakhsky nasleg
Khonuu
Khordogoy
Khoro, Khorinsky nasleg
Kirovo
Kobyay
Kolymskoye
Krest-Khal'dzhay
Krest-Kytyl
Krestyakh
Kulun-Yel'byut
Kutana, Kutaninsky nasleg
Kysyl-Syr urban settlement
Kysyl-Syr, Khomustakhsky pervyy nasleg
Kysyl-Syr, Kysyl-Syr urban settlement
Kyubyainde
Kyukey
Kyundyade
Kyundyaye
Kyusyur
Lebedinyy
Lekechen
Leninsky
Lensk
Lyuchcheginsky pervyy nasleg
Lyuksyugyun
Magan
Magaras
Malykay
Mar
Maralayy
Mastakh
Matta
Maya
Megino-Aldan
Mikhaylovka
Mirny
Mokhsogollokh
Myndagay
Namtsy
Nerungri
Neryuktyayinsk 1-y
Neryuktyayinsk 2-y
Nizhneyansk
Nizhny Bestyakh
Nizhny Kuranakh
Nuoragana
Nyurba
Nyurbachan
Nyuya
Oktemtsy
Olekminsky
Olenegorsk
Olenek
Olyokminsk
Onnes
Orosu
Oy
Oymyakon
Partizan
Pavlovsk
Peleduy
Petropavlovsk
Petrovka
Pokrovka
Pokrovsk
Russkoye Ust'ye
Sangar
Sanyyakhtakh
Sardanga
Saskylakh
Sasyr
Sayylyk, Khorulinsky nasleg
Sayylyk, Mukuchunsky nasleg
Sebyan-Kyuyel'
Serebryanyy Bor
Siktyakh
Sinsk
Sitte
Solnechnyy
Solnechnyy urban settlement
Solyansky nasleg
Srednekolymsk
Stolby, Khatyryksky nasleg
Suntar
Svetlyy
Svetlyy urban settlement
Sydybyl
Sylgy-Ytar
Syul'dyukar
Tabaga, Taragaysky nasleg
Tabaga, Yakutsk Urban Okrug
Tas-Yuryakh
Tasagar
Taymylyr
Tekhtyursky nasleg
Tektyur
Tenkinsky nasleg
Teplyy Klyuch
Tiksi
Tiksi urban settlement
Tit-Ary, Tit-Arinsky nasleg
Tommot
Tomtor, Bayaginsky nasleg
Tomtor, Borogonsky vtoroy nasleg
Tomtor, Dulgalakhsky nasleg
Topolinoye
Toybokhoy
Tulagino
Tuluna
Tumat
Tumul, Dollunsky nasleg
Tumul, Modutsky nasleg
Tuobuya
Tyaya
Tyungyulyu
Udachny
Ugoyan
Ulakh-An
Ulakhan-An
Ulakhan-Kyuyol
Ulu
Uolbutsky nasleg
Ust'-Kuyga
Ust'-Kuyga urban settlement
Ust'-Maya
Ust'-Nera
Ust'-Yansk
Usun
Usun-Kyuel', Sylansky nasleg
Utaya
Verhoyansk
Verkhnekolymsk
Verkhnevilyuysk
Verkhniy Kuranakh
Viluysk
Vitim
Yakokit
Yakutsk
Ymyyakhtakh
Ytyk-Kyuel'
Yuchyugey
Yugorenok
Yukagir
Yunkyur, Mal'zhagarsky nasleg, Olekminsky District
Yuryung-Khainsky natsional'nyy nasleg
Yuryung-Khaya
Yuryung-Kyuel'
Zarechnyy
Zhatay
Zhigansk
Zhilinda
Ziryanka
Zolotinka